Post Top Ad

23 Mart 2018 Cuma

Sevgili Yükselen İkizler Ve Sevgili Yükselen Yaylar İçin Kariyer Gündemde…

17 Mart saat 16: 11’de Balık Burcunda 26° Ay ve Güneş kavuşacak, Yeniay her zaman yeni başlangıçlar, yeni fırsatlar ve yeni kararlar getirir. Su elementi olan Balık burcundaki yeniayda değişken enerjiler söz konusu ve etkisi 12 Mart’ta başladı. Sizi etkileyeceği konular ise kariyer ve iş hayatınızda önemli yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz, terfi, iş değişikliği, transfer, zam, prim gibi fırsatlar yakalamanız söz konusu. Yeni emlak alım-satım, ev değişikliği, eve yeni eşya alınması veya dekorasyon gibi konularda güzel gelişmeler yaşayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Kariyeriniz ve aileniz ile ilgili tüm yeni kararlar ve başlangıçlar için ve hayallerinizin peşinden gitmeniz gereken çok güzel bir dönem iyi değerlendirilmeli. Sağlık ve maddi konularda şifalanmak, farkındalığı artırmak anlamında güzel enerjileri açığa çıkacak. Bu enerjileri değerlendirenler yollarına şifalanmış olarak daha güçlü devam edecekler. Dikkat edilmesi gereken bu süreçte maddi kazanımlar, borç-alacak konuları olacaktır. Sağlık konusuna dikkat edilmeli özellikle ayak, hormon, ödem, tansiyon ve endokrin hastalıkları, hassas bir ruh hali de gündemde olabilir. 20 Mart’tan itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor ilkbaharın habercisi ve aynı zamanda astroloji yeni yıl. Güneş Koç burcu transiti 20 Nisan tarihine kadar sürecek ve
Sizi sosyal hayatınız, arkadaşlıklarınız, katıldığınız klüpler, aşk hayatınız, sanatsal konular ve çocuklarla ilgili konular gündeminizde olacak ama bu konularda hareket etmek için uygun zamanlar olmayabilir. Doğum haritalarında Merkür retro ile doğanlar için bu konularda olumlu zamanlar olacak istedikleri şekilde ilerleyecekler. Özellikle çevrenizle olan iletişimsel sorunlarda dikkatli olmalısınız. 22 Mart tarihinde Koç burcunda 16° Merkür gerilemesi olacak ve etkisi birkaç gün önceden başlayacak 15 Nisan’a kadar devam edecek. Sizi pek çok konuda etkileyecek iletişim, öğrenme, yazma, okuma, konuşma, dinleme, araştırma, pazarlık, satın alma, yazılı döküman, senaryo, tez, eğitim, kısa seyahatler, ulaşım, nakliye, teknoloji, teknolojik cihazlar. Tüm bu konularda yanlış anlaşılmalar, beklemeler, gecikmeler, karmaşalar, kendi dışımızda gelişen olaylar, teknolojik arıza ve kazalar yaşayabilir. Ayrıca eski ilişkiler ve eski aşklardan haberler alabilirsiniz. Eski bitmemiş yarım kalmış iletişimsel konular tekrar gündeme gelir. Bu süreçte ön hazırlık yapıp beklemede kalmak daha uygun olacaktır. Elbette daha önceden yapılmış bazı hazırlıklar varsa onlar uygulanabilir. Bazı kararlar almak zorunda iseniz de çok iyi araştırıp fizibilite yaptıktan sonra karar verin. 17 Mart Balık burcu Yeniay’ın arkasından olan bu retroda olumlu enerjiler var yeni adımlar atılacak ama gerilemeden sonra olması daha uygun olacaktır. 
İslam astrolojisinde Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün ve Balık burcu Yeniay için okunacak uygun esmalar ise El Vedud(Seven) olunmalı, El Afüv(Affeden) olunmalı, El Halim(Hemen hiddetlenmeyen) olunmalı, Er Rahman’ur Rahim(Merhametli Allah) okunmalı. Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda şifalamanız gerekenler alanlar ve bağımlılıklarınızı bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. Yeniay hayatımıza yeni fırsatları ve imkânları getirse de yanında melankoli bakış açısı verebilir daha gerçekçi ve emin adımlarla planlı hareket edilmeli. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Herkes yeniayın enerjisinden ve etkilerinden kendi doğum anı haritasındaki gezegen yerleşimlerine ve açılarına göre etkilenecektir. Örneğin İkizler ve Yay burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Hayatınızda o konularla ilgili yeni fırsat ve olanaklarla karşılaşacaksınız. Çok güzel enerjilerin olduğu ve değerlendirilmesi gereken bir yeniay olacaktır. Tüm yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.


Sevgiler…

Mart 23, 2018 / by / 0 Comments

Post Top Ad