Post Top Ad

17 Ocak 2017 Salı

Sevgili Yükselen Boğa Ve Sevgili Yükselen Akrepler Yılın İlk Dolunay'ına Dikkat!


Venüs 3 Ocak’tan itibaren Balık burcunda transitine başlayacak. Bu transitle arkadaşlar sosyal çevreniz ve çocuklarla ilgili güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgilenenler için yaratıcılığın yoğun olduğu üretimin ve kazancın arttığı bir dönem olacak.   4 Ocak geri giden Merkür Yay burcuna tekrar giriyor. Borç-alacak, maddi konular, 
miras, nafaka, tazminat konuları ile ilgili bazı sorunlar gecikmeler 8 Ocak tarihine kadar yaşanabilir. 8 Ocakta Merkür ileri gitmek üzeri duruyor ve 12 Ocakta Merkür Oğlak burcuna giriyor ve 12 Ocak saat 14: 34’de Yengeç Burcunda 22° Ay ve Güneş karşıt açıda olacak yani dolunay olacak. Dolunayda her zaman bazı konularda sonlanmalar, sonuçlar ve alınan bitiş kararları yaşanır. Her bireyin kişisel haritasına göre bu konular ve gelişmeler değişebilir. 29 Aralıkta yaşanan Oğlak yeniayında alınan kararların sonuçlanması ve aynı zamanda biten Merkür gerilemesinin yaşattığı sorunlar ile birlikte artık bazı sonlanmalar yaşanabilir. Sizin için yurt dışı eğitim ya da iş konularında, akademik eğitim, yüksek eğitim ve inançlarınız konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili planlarınızda engellerle karşılaşabilir ve üzülebilirsiniz. 12 Ocakta yaşanacak Yengeç dolunayın da ayrıca kardeşlerinizle ilgili ve çevrenizle ilgili bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim konularında da sorunlar yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bu süreçte ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinizle ters düşme olasılığınız yüksek olacaktır. Uzun süren küslükler yaşanabilir. Gökyüzünde zorlayıcı bir kare açı mevcut. Önemli olan bu süreçte pozitif olunmalı, dua etmeli, aktif ve kararlı yeniliklere açık olunmalıdır. Her sonlanma yeni bir başlangıçtır. 20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor ve 18 Şubat tarihine kadar onların dönemi başlıyor. Bu süreçte pek çok Kova burcu doğum gününü kutlayacak. Kariyer, iş hayatınız, maddi konular ve aileniz, eviniz ile ilgili konularında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 
İslam astrolojisinde Yengeç burcunun yönetici gezegeni Kamer’dir (Ay). Yengeç burcu dolunay için okunacak uygun esmalar ise Er Rahman(Merhametli) olunmalı, El Vedud(Seven) olunmalı, Zül celal vel ikram(İkram sahibi) olunmalı, Es Selam(Huzurun kendisi) huzur içinde olunmalı, Es Sadık El Vaad(Sözüne sadık) olunmalı, El Fettah(Açan, genişlik verici) okunmalı. Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda bitmesi gerekenler ve bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. 12 Ocakta yaşanacak olan Plüton etkili dolunayda teslim enerjisi içinde olunmalı ve dikkatli kararlar alınmalı. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Herkes dolunayın enerjisinden ve etkilerinden kendi doğum haritasındaki gezegen yerleşimlerine ve açılarına göre etkilenecektir. Örneğin Boğa ve Akrep burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Tüm bu sonların ve getirdiği yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…
 
Ocak 17, 2017 / by / 0 Comments

Post Top Ad