Post Top Ad

1 Mayıs 2018 Salı

Sevgili Yükselen Yengeç Ve Sevgili Yükselen Oğlaklar İçin Akrep Dolunayı Konusu Aşk Ve İlişkiler Olacak…

Nisan ayında Satürn retrosu zorluklar, engeller ve yaşanan kısıtlamalar derken Plüton retrosu başladı yaşanan tüm bu sorunlara ve zorluklara irademiz dışında gerçekleşen değişimleri ekledi ve dolunay tüm bu enerjilerin altında gerçekleşecek. 30 Nisan saat 04: 58’de Akrep Burcunda 9° Ay ve Güneş karşıt açıda olacak yani dolunay olacak. Yaşanacak dolunayın etkisi hassasiyetimizi artıracak türden ve sizleri sosyal hayatınız, aşk ve bulunduğunuz çevre konularında etkileyebilir. Bazı arkadaşlıklarınız bitebilir ya da bazı gruplardan ayrılma kararı verebilirsiniz. Bitmesi gereken bir ilişkinizi fark edip artık sonlandırabilirsiniz. İlişkisi olmayanlarda yalnızlıklarını sonlandırabilirler. Çocukları olanlar onların sorunlarıyla ilgilenecekleri bir süreç yaşayacaklar. Onlara daha çok zaman ayırmalısınız. Sanatsal konularla ilgilenenler ise bazı sorunlarla karşılaşabilir. Vereceğiniz tüm kararlarda dikkatli olmalısınız. Plüton ve Mars kavuşumu sizi evliliğiniz, ilişkileriniz ve ortaklıklarınız konularında ilişkilerinizi zorlayacak ve ani kararlar verilmemeli.  Uranüs Koç burcunun 29°çok güçlü çalışırken kariyer hayatınız ve aileniz ile ilgili ani bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şiron Koç burcundaki transitinde kariyeriniz ve aileniz ile ilgili konularda eksikliklerinizi görmeniz farkındalıklarını artırmanız bu konularda kendinizi şifalamanız gereken zamanlar olacaktır. 30 Nisan dolunay sonrasında artık hayatınızdan çıkarmak istediğiniz konulara, işlere ve kişilere odaklanabilir, yeniliklere ve yeni kararlara yer açmak için bazı sonuçlar yaşayabilirsiniz.
İslam astrolojisinde Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton ve Mars(Merih)’dır. Akrep burcu dolunay için okunacak uygun esmalar ise El Kadir(kudretin tek sahibi) olduğu unutulmamalı, El Halik(yaratan) her şeyin yaratanı olduğu unutulmamalı, El Hayy(hayatı veren) yaradan unutulmamalı, okunmalı. Esmalar günün uygun saatlerinde ve sayısal değerleri kadar okunabilir. Bu esmalarda yeniden başlama, hayatınızda bitmesi gerekenler ve bırakmanız gerekenler konusunda hayatınıza yeni yön verme enerjisi vardır. Özellikle Akrep burcunun yönetici gezegeni olan Plüton’un çok güçlü dönüşüm ve değişim enerjisi vardır. Anka kuşu gibi ölüp küllerinden yeniden doğabilir bir Akrep burcu.
30 Nisan’da yaşanacak olan dolunayda çok kuvvetli dönüşüm ve değişim enerjisi olacak o nedenle tüm bu sonlanmalar ve değişim ile ilgili konularda direnmemeli teslim içinde olmalı. Hayatımızda bitmesi gereken konular bitmeli ve eskiyenler gitmeli, yeni fırsatlar ve imkânlar gelmeli. Yukarıdaki yorumlar yükselen burçlara göre yazılmıştır ve kişisel haritalara göre farklılık gösterebilir. Örneğin Yengeç ve Oğlak burçlarında gezegenleriniz çok ise yaşayacağınız etki daha çok olur. Tüm bu sonların ve getirdiği yeni başlangıçların hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler…

Mayıs 01, 2018 / by / 0 Comments

Post Top Ad